Волейбол серед жінок

Дата: 07.03.2024 17:15

Фото без опису

Напередодні 8 березня, у Жашківській МТГ провели волейбольний турнір з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир. Спортивний захід є традиційним та організовується відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради з метою розвитку жіночого спортивного руху та пропагування здорового способу життя.

Учасницями стали учениці закладів освіти громади та колишні випускниці, які віддали улюбленій грі не один рік свого життя, були призерками та переможницями змагань різних рівнів.

Особисто привітав команди міський голова Ігор Цибровський, який подякував представницям чарівної статі за те, що дбають про фізичну форму і здоров’я, подають гарний приклад дітям, та  побажав учасницям гарного настрою і перемог у всіх сферах їхньої діяльності.

Цього разу володарки повітряного м’яча продемонстрували видовищну, безкомпромісну та гарну командну гру, за результатами якої:

ІІІ місце посіла молодіжна дівоча збірна Жашківського ліцею №1;

ІІ -  доросла жіноча команда с. Скибин;

І – доросла жіноча команда м. Жашків.

Переможниці та призерки отримали заряд позитивних емоцій, пам’ятні кубки і медалі від організаторів.

Фото без опису