Два роки незламності, сили та витримки

Дата: 24.02.2024 10:25

Фото без опису

Минуло два роки з того дня, коли життя кожного з нас змінилося назавжди. Повномасштабна загарбницька війна, розпочата росією, принесла українському народові численні страждання, стала причиною загибелі сотень тисяч людей, руйнування міст і цивільної інфраструктури, спричинила найбільшу з часів Другої світової війни міграційну кризу в Європі.

Ми пам’ятаємо, як ворог планував захопити нашу країну за короткий час, рахуючи дні, тижні, місяці. Але існували ті речі, які неможливо було прорахувати – стійкість, незламність духу, патріотизм і згуртованість українського народу. Героїчний спротив Сил Оборони України та її громадян допоміг зупинити агресора, зруйнувати його плани і визволити значну частину території України.

Дякуємо нашим воїнам за захист, стійкість, за кожен день життя під вільним українським небом!

Кожне втрачене життя болем відкликається в наших серцях. Ми завжди пам'ятатимемо Героїв і дякуватимемо їм за подвиги та жертовність....

Нехай Бог укріпить та утішить кожну українську родину, яка постраждала від наслідків війни. Дякуємо за допомогу і підтримку нашої армії всім, хто не стоїть осторонь.

Разом ми незламні та сильні, бо МИ – це УКРАЇНА!

Вистояли – Переможемо!

Фото без опису