Стартував ІІ етап Всеукраїнських шкільних ліг «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Дата: 14.02.2024 17:00

Фото без опису

Тривають змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційовані Президентом України під гаслом «Разом переможемо». Ці спортивні заходи розроблені згідно зі світовим та європейським досвідом подібних. Основна мета – створити атмосферу  спортивного свята серед учнів закладів загальної середньої освіти громад, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя. Передбачається, що Всеукраїнський проєкт дозволить показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

Відповідно до регламенту цього проєкту, змагання проходитимуть із січня по травень у п’ять етапів: І – шкільний, ІІ – регіональний, ІІІ – районний, IV – обласний, V – всеукраїнський.

Фото без опису

У Жашківській МТГ для участі у проєкті зареєструвалися всі 13 закладів загальної середньої освіти. Загалом 74 команди візьмуть участь у 7 видах змагань: волейбол (юнаки та дівчата), баскетбол (юнаки та дівчата), футзал (юнаки), чирлідинг та спортивне орієнтування.

Цими вихідними провели ІІ етап змагань з волейболу серед юнаків. Учасниками заходу стали 120 учнів із 11 закладів освіти громади.

«Це чудова нагода для наших молодих спортсменів продемонструвати свої навички та здобути цінний досвід у спортивних змаганнях. Приємно, що всі школи долучилися до проєкту та стартували з неабияким азартом. Пишаюся нашими командами та бажаю кожній успіху, спортивного зросту та перемог!» - прокоментував очільник Жашківської громади Ігор Цибровський.