Відбулась зустріч з Державною екологічною інспекцією центрального округу, де обговорювалась важливість проблем забруднення довкілля та шляхи їх вирішення

Дата: 07.02.2024 09:10

Фото без опису

6 лютого за участю заступника міського голови Жашківської МТГ Віти Куровської та представників Маньківської й Монастирищенської громад відбулась робоча зустріч з першим заступником начальника Державної екологічної інспекції центрального округу Сергієм Поліщуком, де під час круглого столу обговорили важливість проблем забруднення довкілля та шляхи їх вирішення.

Із важливого та актуального – обговорювалось питання підвищення важливості дотримання екологічних норм та стандартів в громаді; взаємодії громадян, органів місцевого самоврядування та Державної екологічної інспекції та нововведення, а саме впровадження  вебресурсу «ЕкоЗагроза», який, своєю чергою, пропонує де можна дізнатись вірогідну інформацію про стан довкілля в кожному регіоні та навіть повідомити про факти екологічних злочинів.

Ці матеріали можуть слугувати доказами для:

- визначення ступеня забруднення довкілля, кваліфікації вчиненого злочину;

- встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб;

- стягнення репарацій з рф.

Крім того, у застосунку доступна функція виклику екстрених служб. На інтерактивній мапі зафіксовані дані моніторингових систем щодо рівня радіаційного забруднення по всій Україні, актуальні факти екологічних загроз, спричинених внаслідок російської агресії.