Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка Бородія О.А.

Дата: 03.02.2024 14:24

Знову із болем повідомляємо трагічну звістку… Завтра, 4.02.24,  Жашківська громада проводжатиме в останню путь Героя-земляка – Бородія Олега Андрійовича.

Полеглого воїна зустрінемо та проведемо живим коридором шани в рідне село Конельські Хутори через Жашків орієнтовно 9:15 – вулицями Лікарняна, Шевченка, Захисників України до виїзду з міста та через села Бузівка, Конела, Соколівка.

О 10:00  зустрінемо кортеж при в'їзді в с. Конельські Хутори  та проведемо вулицями Шевченка, Миру до будинку, де він проживав. Там відбудеться заупокійна служба за воїном.

Орієнтовно об 11:30 земляка проводжатимемо живим коридором пам'яті до кладовища, де відбудеться громадська панахида за полеглим бійцем. Опісля, орієнтовно 12:30 – загальна церемонія прощання на кладовищі.

Підтримаймо рідних у час скорботи! Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!
Слава Герою!
Вічна пам’ять…