За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НОВІЙ ШКОЛІ»...

Дата: 31.01.2024 15:02

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» за номінацією «Корекційно-розвиткові програми».

За підсумками ІІ етапу конкурсу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року № 555 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»  серед авторських програм соціальних педагогів переможною визначено роботу авторського колективу:

Кравченко Анни Святославівни, соціального педагога, Мантачки Ірини Анатоліївни, практичного психолога Жашківського ліцею №1 Жашківської міської ради Черкаської області (автори програми «Ментальне здоров’я. Ти як?»).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу.