Працюємо єдиною командою та єдиним фронтом (ВІДЕО)

Дата: 30.01.2024 15:48

Потреба у засобах пересування в умовах бойових дій практично щоденна. Тому кожне відправлене авто на фронт стає надійним помічником нашим захисникам у нелегких військових буднях.

Днями міський голова Ігор Цибровський передав ключі від автомобіля нашому земляку Олександру Бобру – військовослужбовцю одного з підрозділів протитанкової оборони ЗСУ, який особисто підтвердив потребу бійців у транспорті.

Допомогли у придбанні позашляховика небайдужі керівники місцевих підприємств, серед яких і депутати Жашківської міської радиКарпович Т.С., Котко М.Г., Косенюк О.В., Харченко І.П., Рибчук В.С., Миколюк М.В., Шевчук А.В., Анопрієнко В.М. та керівники китайського підприємства ТОВ «ГРІНВУД ІНДАСТРІ»

Завдяки волонтерській діяльності жителів міста та сіл громади, а також латвійському фонду «Твої друзі», ТОВ «Ведерстад», ТОВ «Нові Продукти Україна», авто укомплектували необхідними хлопцям теплими речами, харчовими продуктами, буржуйками, окопними свічками, засобами гігієни тощо. А діти с. Житники передали бійцям патріотичні листівки з побажаннями.

Підсумовуючи, очільник громади подякував всім, хто йде на зустріч та об’єднує зусилля для зміцнення позицій українських захисників та захисниць, а нашим бійцям ЗСУ в особі Олександра – передав подяку за вірну службу та надійний захист.

Війна триває, тож тримаємо стрій і працюємо далі…