У Жашківській міській раді працює спеціаліст у справах військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Дата: 17.01.2024 16:38

На базі відділу ЦНАП апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради працює провідний спеціаліст у справах ветеранів війни та членів їх сімей, який серед інших функцій, здійснює підтримку переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів та сприяє реалізації їх можливостей, прав, гарантій, пільг.

Його завданнями є консультування та всебічна допомога військовослужбовцям та членам їх сімей, сімей ветеранів та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Робоче місце фахівця знаходиться за адресою: м. Жашків, вул. Захисників України, 17, відділ «ЦНАП» каб.№3.

Контактний телефон (066) 069-22-91