Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка Рибаченка Ю.В.🇺🇦

Дата: 08.01.2024 13:01

Фото без опису

Із сумом повідомляємо, що завтра, 09.01.24, Жашківська громада проводжатиме в останню путь захисника України – Рибаченка Юрія Вікторовича.

Кортеж із воїном прямуватиме з Умані до Жашкова старим автошляхом «Київ – Одеса», що проходить через села громади Соколівка, Конела, Бузівка, жителі яких зустрінуть та проведуть земляка, віддавши шану за захист.

О 10:00 воїна зустрінемо в Жашкові живим коридором шани – від автостанції вулицями: Захисників України до центрального перехрестя, Соборна – до готелю «Глорія», Вокзальна, Княгині Ольги та Трояндова– до будинку під номером 11.

Об 11:00 відбудеться поминальна панахида за воїном.

Орієнтовно об 11:30 траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – центральне кладовище, куди проводжатимемо полеглого захисника також із почестями та належною шаною.

Підтримаймо рідних у час скорботи! Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!

Слава Герою!

Вічна пам’ять…