Подякували з надією на подальшу співпрацю

Дата: 05.01.2024 13:03

Фото без опису

Шляхом соціального партнерства представників влади та бізнесу у Жашківській громаді поступово розв’язуються назрілі питання, зокрема й у с. Скибин. Серед останнього:

-заміна старих вікон на енергоощадні та встановлення жалюзі у Скибинському ліцеї;

-заміна зовнішніх і внутрішніх дверей у ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» с. Скибин;

-придбання акустичної системи для Скибинської філії КЗ «Жашківський МБК»;

-придбання нової бензокоси для обкошування території села працівниками з благоустрою.

З такою ініціативою вийшов до директора ТОВ «ЯСЕНСВІТ» Едуарда Геращенка староста Скибинського старостинського округу Денис Курко. І був почутий! Попри всі труднощі та виклики воєнного часу, у співпраці з громадою Едуард Григорович не відмовляє, відчуваючи відповідальність за долю села, в якому веде підприємницьку діяльність. Окрім того, підприємство є постачальником своєї продукції (яєць) для Жашківської багатопрофільної лікарні та Центру внутрішньо переміщених осіб у с. Бузівка, допомагаючи безплатно з організацією харчування.

«Соціальні проєкти – це не тільки репутація бізнесу, це і репутація місцевої влади, її дієвості. У час, коли видатків з місцевого бюджету не вистачає для розв’язання усіх соціально-економічних проблем, а першочерговими залишаються на підтримку ЗСУ, саме співпраця з підприємцями є тією силою, яка рухає громаду впередкоментує міський голова Ігор Цибровський.Тому я дякую всім самоврядцям, зокрема старостам, які це розуміють та ведуть діалог з представниками бізнесу на селі. А останнім, своєю чергою, дякую за те, що відкриті до діалогу, який підкріплюється конкретними справами на благо людей.»

Під час робочого візиту в с. Скибин Ігор Цибровський особисто подякував Денису Курку та Едуарду Геращенку за те, що знаходять компроміси й у час воєнний та продовжують працювати для людей і з людьми.

Разом ми завжди можемо більше!