Діти Жашківської МТГ отримали різдвяні подарунки від БФ «Нова Громада» (ВІДЕО)

Дата: 26.12.2023 13:21

У період різдвяно-новорічних свят, за давньою традицією, яка не порушується й у час воєнний, волонтери Благодійного фонду «Нова Громада» на чолі з керівником соціальних проєктів Віктором Погорілим, активно долучаються до привітань дітей Жашківської міської територіальної громади.

Тож і цього року доброчинці плідно попрацювали помічниками Святого Миколая, підготувавши та передавши подарунки:
- вихованцям закладів дошкільної освіти (за списковим складом, а не лише фактичним відвідуванням);
- малозабезпеченим, позбавленим батьківського піклування дітям та дітям-сиротам;
- вихованцям комунальних закладів «Жашківський МБК» та «Мистецька школа»;
- юним футболістам СК «Жашківська громада»;
- дітям- сиротам та напівсиротам, які навчаються в ДНЗ «Жашківський АТПЛ».

Загалом по Жашківській громаді кількість презентованих волонтерами фонду подарункових наборів склала 1 418 шт. вартістю  1 084 770,00 грн

За таку щорічну увагу до діток Жашківської громади та й загалом всебічну підтримку в роботі, спрямованій на розвиток молодого покоління, міський голова Ігор Цибровський особисто подякував Віктору Погорілому і як підприємцю, благодійнику, так і відповідальному депутату обласної ради.

«Живемо в такий час, коли всі свята затьмарені війною. Але діти мають якомога менше відчувати це як у повсякденному житті, так і, тим паче у різдвяні дні. Тому підтримка, безпека та розвиток дітей залишається одним з основних фокусів роботи нашої міської ради. І шана та вдячність всім тим, хто поділяє нашу позицію та продовжує робити усе можливе, щоб у житті молодого покоління було більше усмішок, піклування, комфорту, можливостей і приємних сюрпризів.» - підкреслив Ігор Андрійович.