Вартових енергетичного фронту привітали з професійним святом

Дата: 22.12.2023 18:41

Фото без опису

Вони ті, хто повертають світло у кожну українську домівку, ризикують власним життям, аби «загоїти рани» від ворожих атак, гідно тримають стрій в енергетичній системі держави.

Фото без опису
І енергетики Жашківщини своєю відданістю обраній справі щоденно доводять, що світло завжди перемагає темряву – як у боротьбі з негодою, так і ракетами та «шахедами», підставляючи плече колегам, які працюють у знеструмлених куточках України. Сьогодні від їхньої роботи залежить не лише добробут жителів громади, стабільна робота підприємств, закладів освіти, медицини, а й енергетична безпека держави загалом, яку пильнують безперервно.

Фото без опису
Усім тим, хто несе варту у Жашківській філії ВСП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» на чолі з головним інженером Павлом Цюком, подякував від імені мешканців Жашківської громади її очільник Ігор Цибровський.

Фото без опису
В день професійного свята наші бійці енергофронту були відзначені подяками, грамотами та нагрудними знаками. Але ніщо не цінується так дорого, як щирі вдячні слова, які зігрівали серця тих, хто щодень забезпечує теплом і світлом нас.