Жашківські гармоністи продовжують поповнювати колекцію Гран-прі ‒ нагород! (ВІДЕО)

Дата: 21.12.2023 17:00

Днями солісти мистецької школи та учасники Зразкового дитячого ансамблю під керівництвом Заслуженого працівника культури України Сухого Івана, взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Новорічне диво», який проходив у місті Київ.

За підсумками конкурсу, солісти-гармоністи у різних композиціях отримали наступні результати:
Бондар Софія ‒ 1 місце;
Гординський Максим ‒ 1 місце;
Шелестовський Роман ‒ 1 місце;
Андрікевич Артур  ‒ 1 місце;
Романюк Богдан та Романюк Руслан ‒ 1 місце;
А Зразковий дитячий ансамбль гармоністів вкотре став володарем Гран-прі!

Така подія не залишилась без уваги керівництва Жашківської міської територіальної громади. Ігор Цибровський разом із начальником відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму міської ради Інною Білик особисто привітали носіїв народного мистецтва з черговими перемогами та подякували усім учасникам за примноження здобутків, а керівнику колективу Івану Сухому ‒ за натхнену працю та вагомий внесок у розвиток творчого потенціалу молодого покоління Жашківської громади. Відзначив Ігор Андрійович і роль батьків у становленні дітей, як особистостей та подякував в особі присутніх всім, хто йде поруч зі своїм сином і донькою творчим шляхом.

Майбутнє нашої громади та України загалом за молодим поколінням. І це майбутнє сьогодні у руках воїнів ЗСУ, яким дякуємо щоденно за можливість навчати, виховувати дітей, розвивати їхні таланти та заповнювати дитинство світлими спогадами.