Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка В. Галича

Дата: 15.12.2023 17:00

Фото без опису

Із сумом повідомляємо, що 16.12.23 Жашківська громада проводжатиме в останню путь захисника України – Галича Віталія Олександровича.

Героя-земляка о 9:30 зустрінемо в Соколівці та проведемо вулицями Вишнева, Гончарука, Базарна дорогою до рідного села Конельська Попівка, куди кортеж в'їжджатиме о 10:00 та попрямує вулицею Зірка до будинку, де проживав В. Галич.

Чин прощання з воїном розпочнеться з поминальної панахиди об 11:00 в будинку батьків полеглого воїна.

Орієнтовно об 11:40 траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – сільське кладовище - вулицями Зірка, Центральна, Набережна, Перемоги. У цей час Захисника України також проводжатимемо живим коридором пам'яті.

Підтримаймо рідних у час скорботи, розділімо з ними біль втрати. Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!

Слава Герою!

Вічна пам’ять…