Спільно наближаємо Перемогу! (ВІДЕО)

Дата: 15.12.2023 09:32

Ті, що завжди попереду перших – воїни інженерного полку 6 грудня, на запрошення голови ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» Василя Якименка, відвідали Жашківську громаду, яка зібрала для їхньої бригади волонтерську допомогу. Міський голова Ігор Цибровський особисто поспілкувався з хлопцями, які служать разом із нашими земляками, та подякував від імені усіх жителів за те, що мужньо та самовіддано прокладають шлях до нашої перемоги.

«Війна стосується всіх українців, і в нас вже майже 2 роки поспіль не існує таких значень, як «чуже горе» чи «нерідне місто». Розуміємо, наскільки важливо сьогодні підтримувати ЗСУ, тому допомагаємо як тим, хто звертається особисто в міську раду, так і через волонтерів, які безпосередньо комунікують з військовими. Дякую представникам усіх волонтерських осередків, які підставляють надійне плече нашим оборонцям, та всім без винятку підприємцям і жителям громади, які в складних умовах сьогодення знаходять можливість підтримувати українську армію. Лише разом ми подолаємо ворога. В єднанні зможемо все!» – прокоментував очільник Жашківської територіальної громади.