Вітаємо та дякуємо за примноження творчих здобутків!

Дата: 14.12.2023 09:15

Фото без опису

«Пісня буде поміж нас» – під такою назвою з 30 листопада по 2 грудня у місті Вижниця (Чернівецька область) проходив благодійний фестиваль-конкурс української естрадної пісні ім. Назарія Яремчука.
Захід відбувся з метою гідного вшанування творчості видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно), Героя України (посмертно) Назарія Яремчука та підтримки Збройних Сил України. 30 листопада 2023 р. славнозвісному соловейку Назарію Яремчуку виповнилося б 72… На жаль доля не дозволила.
Цей фестиваль популяризує українську естрадну пісню та є показом вокальних обдарувань, досягнень творців сучасної естрадної української пісні. Взяла участь у заході й наша землячка, вокалістка, керівник Народного аматорського фольклорного колективу «Спадщина» КЗ «Жашківський МБК» ‒ Катерина Рибаченко.
Катерина Миколаївна гідно представила Жашківську громаду та завоювала 1 місце на конкурсі.
Вітаємо переможницю, яка вкотре підтвердила, що Жашківщина – багата талановитими людьми!
Бажаємо невичерпної творчої наснаги та подальших успіхів на співочій ниві!

Фото без опису