Формування Ради з питань ВПО

Дата: 17.11.2023 14:35

Жашківська міська рада повідомляє: розпочато процес по створенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

На виконання п. 7 типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб ЗАПРОШУЄМО представників громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб для роботи в Раді з питань внутрішньо переміщених осіб.

Рада буде складатися з 18 учасників: 6 представників органу, при якому утворена Рада, 9 внутрішньо переміщених осіб, 3 представники громадських формувань.

Детальніше про утворення та роботу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб читайте у Постанові Кабінету Міністрів України за посиланням: http://surl.li/keawr, контактний телефон для запитань 0509527996.