Найщиріші вітання всім працівників сільського господарства Жашківської громади

Дата: 19.11.2023 09:01

Фото без опису

Вони дійсно тримають аграрний фронт і підтримують не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій!

Важко переоцінити важливість роботи українського агросектору. Згадаймо як в перші дні війни фермери роздавали безкоштовно молоко чи овочі, як під час кризи з пальним ділились тим, що мали. По цей день, незважаючи на труднощі зумовлені воєнним часом, агровоїни Жашківської громади продовжують сіяти, вирощувати, збирати, аби годувати країну, підтримувати економіку та наповнювати місцевий бюджет. Вони стали надійним тилом для української армії, допомога якій понад усе, та партнерами для місцевої влади у вирішенні вагомої частини проблем громади.

Шана та вдячність нашим господарникам, хліборобам і тваринникам, за сміливість, витривалість, активну громадську позицію та волонтерську діяльність, розуміння та співпрацю!

Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи! Надійного оберегу, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами, добробуту та злагоди у родинах!

Дякуємо за те, що завжди поряд.

Разом до Перемоги!