Об'єднані спільним захопленням

Дата: 16.11.2023 11:42

Фото без опису

4 листопада  у спортивній залі Жашківського ліцею №2 відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу, у якому взяли участь 28 тенісистів з Умані, Ставищ, Гострої Могили, Монастирищ, Бужанки, Жашкова та Вороного.
 Фото без опису
Настільний теніс об'єднав людей різних професій, характерів, уподобань, для яких подібні змагання - це гарна нагода поринути у світ улюбленої справи, перевірити свої навички та провести час із користю для здоров'я. Але коли є змагання - визначають і переможців. Тож у номінації «За Волю до Перемоги» призові місця розподілилися наступним чином:
IV місце ‒ Остапенко Олег, Коваль Олександр (Жашків),
ІІІ місцеЛіщук Сергій, Тернавський Юрій (Жашків)
ІІ місцеКанцер Андрій, Бугульський Богдан (Умань)
І місцеШвидкий Вадим, Галай Арсеній (Монастирище).

Фото без опису

Переможці й призери були нагороджені кубками  та медалями, а спільними грамотами Жашківської міської ради й відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму  у номінації «Сильні духом» відзначено найдосвідченіших володарів ракеток– Бурлаку Анатолія (м. Жашків) та Пензая Сергія (м. Умань).

Фото без опису
Вітаємо та дякуємо всім учасникам, призерам і переможцям змагань за популяризацію настільного тенісу. Бажаємо спритності рук, концентрації уваги, жодного промаху та подальших перемог - як у спорті, так і в житті!