Мобільна стоматологія для родин загиблих захисників і ВПО (ВІДЕО)

Дата: 14.11.2023 13:33

Від початку війни Жашківська територіальна громада стала прихистком для великої кількості співгромадян, які змушені були покинути свої домівки через активні бойові дії, окупацію та небезпеку. З розселенням внутрішньо переміщених осіб допомагало чимало небайдужих місцевих мешканців. Вагомою була й підтримка ГО «Всеукраїнський культурно-просвітницький центр «Нове життя», на базі якої в селі Бузівка діяв Табір відпочинку для безпритульних дітей та дітей з малозабезпечених сімей. Власне саме це місце, за ініціативи очільника громадської організації Анатолія Калюжного переформатувало свою роботу та буквально з 25 лютого 2022 року стало потужним Центром ВПО, де відтоді знаходять притулок і спокій тимчасово переміщені українці.

Нещодавно, завдяки співпраці міського голови Ігоря Цибровського з Анатолієм Калюжним і безпосередньо керівником табору Олександром Гандзюком, на базі бузівського табору вдалося організувати виїзний прийом стоматологів для рідних загиблих героїв Жашківської громади і тимчасових мешканців Центру.

«Зранені війною люди потребують особливої уваги, і дякувати Богу, що на території нашої громади є доброчинні осередки, керівники яких це усвідомлюють та допомагають міській раді опікуватися внутрішньо переміщеними особами і родинами загиблих воїнів. Завдяки такій єдності, взаєморозумінні та співпраці нам вистачить сил вистояти і перемогти темряву!»резюмував очільник громади Ігор Цибровський.