Вітаємо всіх, хто думає, пише, говорить українською та популяризує її серед населення!

Дата: 27.10.2023 11:35

Цьогоріч 27 жовтня ми відзначаємо День української писемності та мови

Мова – це ідентифікатор та код нації, який містить у собі всі історичні, культурні аспекти, які викарбовувалися роками. Українці століттями виборювали своє законне право говорити та писати рідною українською мовою, а дехто жертвував найдорожчим – життям. Та слід пам’ятати, що боротьба за самоідентичність триває і ворог не полишає зусиль аби применшити та відняти те, що характеризує нас як націю.

Вітаємо кожного і кожну, хто думає, спілкується, вчить чи вивчає українську мову. Вона багатогранна та унікальна, яскрава та самобутня. Тож вивчаймо, плекаймо та бережімо українську мову, адже допоки вона живе – живе і нація.