Опитування для ветеранів від Українського ветеранського фонду

Дата: 17.10.2023 15:03

Фото без опису

З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни у регіонах Український ветеранський фонд запрошує для участі в ньому ветеранів.

Посилання на форму опитування:

Слід зауважити, що дане опитування є абсолютно анонімним та проводиться Українським ветеранським фондом з метою з'ясування думки безпосередніх ветеранів російсько-української війни. Інформація, отримана в результаті опитування, буде використана для подальшого аналізу та порівняння результатів досліджень. Ваша участь у цьому процесі надважлива для підтримки ветеранів та сприяння їхній повноцінній реінтеграції до цивільного життя.