«Олімпійський тиждень» для учнів! (ВІДЕО)

Дата: 16.10.2023 12:58

Найціннішим надбанням людини є здоров’я, а найкращим другом був і залишається спорт, якому приділяють дедалі більше уваги й у закладах освіти Жашківської МТГ.

Так, з 4 по 29 вересня, у школах нашої громади пройшов «Олімпійський тиждень», у рамках якого вчителі фізичної культури провели 96 спортивних та спортивно-масових заходів. Окрім "Олімпійського уроку" популярними й найбільш масовими були: руханки, флешмоби, квести та товариські зустрічі з футболу й волейболу.

Загалом у заходах, спрямованих на популяризацію Олімпійського руху у нашій громаді, взяли участь 1986 учнів, які обирають спортивний рух. Виховувати молоде покоління - означає дбати про його майбутнє.

Дякуємо всім, хто мотивує молодь до здорового способу життя! Здорова нація - сильна нація!