Командна робота увінчалася позитивним результатом і вдячністю (ВІДЕО)

Дата: 13.10.2023 13:40

3 жовтня заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» гостинно відчинив двері для своїх вихованців. До організації навчально-виховного процесу в сучасних і, головне, комфортних умовах в цьому дошкільному осередку було виконано значний обсяг робіт у лівому крилі, яке наразі експлуатується: демонтовано старі та змонтовано нові системи водовідведення та водопостачання, частково замінено електропроводку, освітлювальні пристрої, розетки, вимикачі, утеплено дах, підлогу та устелено нове покриття, прокладено нову теплотрасу для досягнення належного температурного фону в приміщенні, влаштовано підвісну стелю з новим освітленням у кімнатах, коридорах і санвузлах, в яких до слова замінено рукомийники, унітази та встановлено водонагрівачі, укладено нову кахельну плитку, оновлено харчоблок, пошпакльовано та пофарбовано стіни, підлогу, східці, двері, радіатори, облаштовано ґанок тощо.

Соколівський дошкільний заклад, який відвідують вихованці з Соколівки, Острожан, Конельської Попівки, Конельських Хуторів і Нестерівки із сусідньої громади, давно потребував уваги: постійні проблеми з каналізаційно-водопровідною мережею, неефективна система опалення, відповідно сирість, яка призводила до утворення плісняви та грибка, створювали небезпеку захворювань для вихованців і самого колективу. Замалою стала й одна, облаштована на той час, групова кімната, оскільки кількість дітей в закладі почала зростати у зв’язку з оптимізацією малокомплектних дитсадків у сільській місцевості громади. Усі ці фактори вимагали відповідного реагування. Тож міський голова Ігор Цибровський і депутати міської ради сесійно виділили з бюджету громади кошти на ліквідацію більш нагальних проблем,  а от керівники ПОП «Соколівка» Олександр та Володимир Косенюки, як розуміючі депутати та соціально-відповідальні господарники, взяли на себе левову частку витрат, аби реалізувати увесь комплекс необхідних робіт та відповідно осучаснити заклад. Усе заплановане ще не реалізоване, але коли за роботу береться родина Косенюків, яка працює в діалозі з владою та громадою, результат не змушує себе довго чекати – перевірено не однією справою.