Автопідсилення для військових

Дата: 07.10.2023 13:52

Фото без опису

Однією з найбільш затребуваних потреб армії залишаються автомобілі. Завдяки ним військові можуть не лише швидко та якісно виконувати свою роботу зі знищення ворога, а й бути мобільними настільки, щоб залишатися живими самим й мати змогу евакуювати поранених побратимів.
Днями такий необхідний транспорт отримали військовослужбовці 12 окремого загону спеціального призначення в.ч. А 4124. Очільник громади Ігор Цибровський особисто передав хлопцям ключі від позашляховика та відзначив тих, хто посприяв у його придбанні. Серед таких: Михайло Котко (ПСП «Відродження»), Янсен Вільхельмус Хендрікус Віллєм Марія (ТОВ «КИЩЕНЦІ ФРУТС»), Корнеліс Хузінха (ТОВ «КИЩЕНЦІ»), Данило Олійник (БФ «БХП «СИЛА В ЄДНОСТІ»), американська компанія «Маямі FROM», Віктор Ліщук, Володимир Яцула, Святослав Завірюха, Олег Піпко.
«Шлях до перемоги у нас спільний, тому я завжди дякую всім, хто це усвідомлює, хто наближає її не на словах, а на ділі. Підтримка наших воїнів у справі захисту України – понад усе!» - зазначив Ігор Цибровський.