Війна забрала життя нашого земляка – матроса І. Карбовського (ВІДЕО)

Дата: 05.10.2023 17:32

На жаль, Жашківська громада продовжує втрачати своїх земляків у війні з російським агресором. Приєднався до небесного війська і жашківчанин Карбовський Іван.

Карбовський Іван Петрович (7.07.1996 р.н.) народився і виріс у Жашкові. Закінчив міську школу №4. Здобув професію зварювальника в ПТУ №38 (наразі ДНЗ «Жашківський АТПЛ). З 18 років працював, щоб бути опорою для молодшого брата та матері, яка ростила дітей сама.

У час, коли Україна потребувала захисту, Іван Петрович добровільно став до лав ЗСУ. Матрос Карбовський був номером обслуги розрахунку самохідно-артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї в.ч. А 1275 .

27.09.23  наш земляк помер під час виконання службових обов’язків. 3.10.23 Жашківська громада провела в останню дорогу 27-річного воїна, прихиливши коліна та віддавши належну шану Захисникові України.

У Івана залишилися мама Світлана Петрівна, молодший брат Олег, близькі та друзі, для яких ця втрата особливо болісна. Поділяють їхнє горе рідних та висловлюють щирі співчуття міський голова Ігор Цибровський, депутатський корпус, виконавчий комітет і апарат виконкому Жашківської міської ради.

Він назавжди залишиться прикладом патріота, воїна, чоловіка. І назавжди житиме в наших серцях.
 Вічна слава Герою!
 Назавжди в строю! Назавжди в пам'яті!