Великий теніс у парних розрядах

Дата: 04.10.2023 09:22

Великий теніс ‒ це багатогранний світ без обмежень і перешкод та  не вимагає віку, ваги чи світогляду. Попри те, що цей вид спорту не настільки розвинутий, як, приміром футбол чи волейбол, але з роками він набирає обертів у нашій громаді та знаходить все більше прихильників.

Цими днями у парковій зоні міста відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з великого тенісу у парних розрядах, який приурочений до Дня Захисника і Захисниці України🇺🇦. У змаганнях взяли участь майстри ракетки з Жашкова, Обухова та Умані.
Неймовірний, захопливий і дуже емоційний турнір! Упродовж дня учасники змагань вирішували на тенісному корті, хто з них вправніший та показали наступні результати:
Перше місце ‒ Задорожній Адам (Жашків), Кулигін Олександр (Обухів),
Сходинкою нижче, і відповідно друге місце ‒ Кивгило Роман, Куровський Юрій (Жашків),
Третє місце здобули ‒ Бурлуцький Володимир та Кивгило Артем (Жашків),
На четвертому місці ‒ Менченко Олександр та Менченко Тамара (Умань).

Переможців і  призерів було нагороджено грамотами та медалями відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.
Вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо спритності рук, концентрації уваги, чітких рухів і нових успіхів – як у спорті, так і у житті!
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість проводити спортивні заходи!
Слава Україні!