У Всеукраїнський день бібліотек…

Дата: 30.09.2023 17:09

Фото без опису

«Книга, то є душа! Люди перестають мислити, коли перестають читати» ‒ з таких слів розпочав свою промову, міський голова Ігор Цибровський, вітаючи хранителів книгозбірень із Всеукраїнським Днем бібліотек.

Фото без опису

З нагоди свята очільник громади спільно з начальником відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інною Білик відзначили берегинь мудрості та знань почесними грамотами та дипломом за сумлінну працю у сфері культури, патріотичне виховання молодого покоління та волонтерську роботу, спрямовану на підтримку ЗСУ.

Фото без опису

Адже бібліотекарі сьогодні – це люди, які не тільки видають книги читачам, виконують просвітницьку роботу, проводять літературні зустрічі, а й допомагають нашим захисникам боронити Україну – плетуть маскувальні сітки, збирають допомогу, бережуть і популяризують духовну та культурну спадщину.

Фото без опису

Позитивного настрою додавали художні номери, підготовлені працівниками КЗ «Жашківський МБК» та вітальні рядки від митців слова і музики Жашківської громади.