Тримаємо стрій і продовжуємо підсилювати наших захисників (ВІДЕО)

Дата: 28.09.2023 12:58

Мужні українські воїни продовжують непохитно стояти на варті нашого спокою та безпеки. Ми ж, своєю чергою, продовжуємо надавати їм всебічну підтримку.

Днями передали нашому землякові – бойовому медику одного з підрозділів протиповітряної оборони Олегові Андрущенку – лопату, сокиру, бензопилу та генератор.

«Цей реманент, який ми вважаємо речами побутового вжитку, для хлопців є життєво необхідним. Тому оперативно відреагували на звернення та у співпраці з підприємцями і небайдужими жителями Жашківської громади закрили ще один запит. В черговий раз я дякую всім, хто акцентує свої сили на допомозі ЗСУ, наближає Перемогу гарними та важливими справами» - підсумував міський голова Ігор Цибровський.