Разом переможемо!

Дата: 18.09.2023 18:37

Фото без опису

Продовжуємо підтримувати земляків, які несуть службу із захисту Батьківщини, та намагаємось якомога оперативніше закривати нагальні потреби, з якими вони звертаються. Серед поширених сьогодні запитів, життєво важливих на фронті, є зарядні станції, завдяки яким воїни мають змогу заряджати техніку та завжди бути на зв'язку. Такий пристрій віднині матиме й Роман Вініцький з Литвинівки, який служить у 15 мобільному прикордонному загоні. Стати на захист України хлопець вирішив свідомо, взявши приклад зі свого батька, також військовослужбовця, Олександра Вініцького.

Пишаємось нашими мужніми земляками, для яких честь, свобода та гідність країни – не порожні, а ключові слова. Завдяки таким патріотам на фронті та нашим спільним зусиллям у тилу Україна вистоїть!

Дякуємо кожному, хто захищає, кожному, хто підтримує ЗСУ!
Разом переможемо!