Оприлюднення матеріалів містобудівної документації з метою врахування громадських інтересів

Дата: 14.09.2023 08:45

Законодавче обґрунтування.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

«Порядок розроблення містобудівної документації», затверджений  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництвата житлово-комунального господарства України 16.11.2011290.

«Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011555.

ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».

Назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки площею 0,0657 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 7120910100:02:001:1902 по вул. Шевченка, 14а, в місті Жашкові Черкаської області» 8-23-ДПТ (далі – Детальний план території).

Даний детальний план території розроблений згідно рішення Жашківської міської ради 27.04.2021 № 8-78/VIIІ ФОП Садимах Тетяна Михайлівна та погоджений на засіданні комісії з інвентаризації, обліку, використання містобудівної документації та визначення відповідності розміщення об’єктів нерухомості у населених пунктах Жашківської територіальної громади (витяг з протоколу від 14.09.2023 № 11/03-17).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 14 вересня по  14 жовтня 2023 року включно.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу:

вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська область, індекс - 19201;

тел.: (04747) 6-11-45,