Із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Дата: 10.09.2023 09:03

Фото без опису

Всіх, хто віддав свою працю у минулому і зараз трудиться в газовій галузі нашого краю, вітаємо з професійним святом!

До вашої професії завжди ставилися з повагою та шаною, надто сьогодні, коли ви й у складних воєнно-економічних умовах стабільно забезпечуєте блакитним паливом наші оселі, підтримуєте належне функціонування підприємств і організацій, берете участь у відновленні газопостачання постраждалих регіонів, гідно тримаєте свій, надважливий, фронт!

Дякуємо вам за професіоналізм та самовіддану працю, від якої залежить стабільне та безперебійне забезпечення природним газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей громади.

Бажаємо вам вагомих трудових успіхів і здобутків, оптимізму, стабільності та впевненості у завтрашньому дні.  Міцного здоров’я, затишку і добробуту у родинах, Перемоги в Україні!