Допомагаємо перемагати! (ВІДЕО)

Дата: 04.09.2023 15:26

Ми залежимо від них, а вони від нас! Українські захисники – наша міць, опора та гордість. Не втомлюємось дякувати тим, хто забезпечує нам можливість тут, у тилу, жити та працювати. Не втомлюємось і підтримувати воїнів у справі наближення Перемоги.

Вкотре акумулювали кошти, зібрані жителями громади на доброчинних заходах, працівниками міської ради, її відділів, підприємств та благодійного фонду «Кищенці»  і закрили ще один запит наших бійців щодо придбання технічних засобів – зарядної станції EcoFlow із сонячними панелями, дизельних генераторів, пускозарядного пристрою тощо.

«Це спільна допомога, яка, сподіваюся, допоможе нашим бійцям у виконанні бойових задач і підсилить підрозділ. Дякую кожному й кожній, хто кує Перемогу на своєму фронті!» - резюмував очільник Жашківської громади Ігор Цибровський.