Запрошуємо на зустріч з представниками правоохоронних органів!

Дата: 31.07.2023 16:20

2 серпня 2023 р. (середа) о 10.00 у сесійній залі будинку міської ради відбудеться зустріч громади з представниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Серед присутніх:

- Начальник управління головної інспекції ГУНП України в Черкаській області, підполковник поліції Бондаренко Тетяна Станіславівна;
- Поліцейські центрального апарату Головного управління;
- Начальник відділу поліції № 1 (м. Жашків) Уманського районного управління поліції підполковник поліції Завальний С.М.

Запрошуємо всіх мешканців громади на зустріч для розгляду проблемних питань діяльності місцевої поліції, що хвилюють жителів громади.

P.S. Якщо у вас є пропозиції, претензії чи інші запитання щодо роботи відділу поліції №1 Уманського РУП ГУНП чекаємо вас 2 серпня 2023 року.