Вітаємо з днем народження Цибровського Ігоря Андрійовича!

Дата: 31.07.2023 08:00

Сьогодні день народження у мудрого керівника, доброї та шанованої людини – міського голови Ігоря Цибровського. Депутатський корпус, виконавчий комітет, апарат виконкому Жашківської міської ради та жителі Жашківської МТГ щиро вітають очільника громади з особистим святом!

Фото без опису

Бажаємо Вам, шановний Ігоре Андрійовичу, відмінного здоров’я, нестримної енергії, міцності духу та наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Нехай легкими та змістовними будуть Ваші будні, у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння та підтримка з боку рідних, колег, однодумців і громади.

Вашим стимулом і двигуном у всіх справах є любов до людей і турбота про них. Тож нехай усе те зроблене добро до Вас добром вертається, вдячні слова гріють душу та надихають на нові звершення на користь нашої Жашківської громади!

Бойового настрою, витримки та незламності, якнайшвидшої звістки про Перемогу України, щасливого життя під мирним і безхмарним небом!