До уваги керівників підприємств, установ та організацій Жашківської територіальної громади!

Дата: 20.07.2023 16:40

Через постійну атаку російської федерації і як наслідок, збільшення великої кількості нещасних випадків серед цивільного населення та на підприємствах, зросла необхідність у детальному вивченні питання з розслідування нещасних випадків та обізнаності серед відповідальних осіб та керівників організацій та підприємств, будь-яких форм власності та видів діяльності і органів місцевого самоврядування щодо розслідування нещасних випадків у період дії воєнного стану.

Постанову КМУ,  що регулює розслідування нещасних випадків  від 17.04.2019 №337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», доповнено розділом «Процедура розслідування нещасних випадків у період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях».

28 липня проєкт «Охорона праці і пожежна безпека» проводить навчання на спецкурсі із розслідування нещасних випадків за темою «Новий порядок розслідування нещасних випадків: що змінилося для роботодавця та чим має керуватися спеціаліст з ОП».

За детальною інформацією щодо початку навчання та умов звертатися до координатора навчання: Галімської Аліни  (800) 219-977, (068) 371 58 64