Аматори сцени Жашківської громади відзначилися на обласному фестивалі мистецтв

Дата: 17.07.2023 12:03

З 26 червня по 12 липня відділом фольклору КУ «ОЦНТ та КОР» Черкаської обласної ради дистанційно було проведено IV- обласний фестиваль «Мистецька Петрівка» присвячений памʼяті талановитого композитора-аматора, музиканта та поета Петра Лобунця.

Гідно представили творчу спадщину Жашківського краю: Народний аматорський фольклорний колектив «Спадщина» КЗ «Жашківський міський будинок культури» (кер. Катерина Рибаченко);

Фото без опису

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Калинонька» Тетерівської філії КЗ «Жашківський МБК» (кер. Ігор Білозір);

Фото без опису

Народний аматорський фольклорний колектив «Жайвір» Соколівської філії КЗ «Жашківський МБК» (кер. Олександр Поважнюк)

Фото без опису

та хореографічний колектив «Юність» (кер. Світлана Мусієнко) Соколівської філії КЗ «Жашківський МБК».

Фото без опису

По завершенню фестивалю колективи отримали подяки за збереження та популяризацію фольклорної спадщини Шевченківського краю та активну участь в обрядовому дійстві «Що Петрівочки-дві неділечки».

Дякуємо учасникам колективів та їхнім керівникам за творчий неспокій, громадську активність, щирість і талант, збереження культурної спадщини! Бажаємо прихильності долі, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, радості, нових цікавих ідей та професійних успіхів!