Запрацював сайт Черкаського обласного контактного центру

Дата: 07.07.2023 11:02

Фото без опису

Запрацював сайт Черкаського обласного контактного центру https://okc.ck.gov.uа/, де користувачі вже мають змогу оперативно ознайомитися з важливою для себе інформацією для вирішення нагальних питань сьогодення.

Так, зокрема, з’явилася нагода подати електронне звернення для подальшого його розгляду відповідними уповноваженими органами та установами. Також на сайті розміщені актуальні новини та довідкова інформація, що стосується питань внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх сімей, інших категорій населення у сфері соціального та цивільного захисту, юридичних новацій, психологічної підтримки, екології, охорони здоров’я, освіти, діяльності благодійних фондів та організацій тощо.

Черкаський обласний контактний центр є ефективним та простим способом зв’язку між владою області та громадянами. Основною метою ЧОКЦ є:

забезпечити просту і ефективну комунікацію між органами виконавчої влади та громадянами;
зекономити час заявника (не потрібно відвідувати установи та організації, записуватися на прийом для подання письмового звернення чи скарги);
допомогти жителям області у вирішенні нагальних проблем, які їх спіткають у повсякденному житті;
аналізувати ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції, «больові точки» і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню у подальшому.

Напрямки діяльності:

консультування громадян з нагальних питань (які стосуються допомоги ВПО, допомоги ветеранам війни та членам їх сімей, іншим категоріям громадян);
первинна психологічна та юридична допомога родинам ВПО, ветеранам війни та членам їх сімей;
прийом, опрацювання та передача звернень заявників до органів, які безпосередньо мають відношення до заявленого питання;
контроль термінів розгляду звернень;
зворотній зв'язок із заявниками .

Гаряча лінія:

0-800-508-876
068-621-80-29
050-420-13-56 (цілодобово)
(0472) 36-11-13 (з 8.00 – 17.00 год.)

- Контактний центр в Фейсбук

- Email: cherk_kont.centr@ukr.net

- Веб-сайт: https://okc.ck.gov.ua/

Відділ з питань ветеранів війни та членів їх сімей:

Гаряча лінія:

(0472) 31-90-30,
068-900-86-86 (з 8:00 – 17:00 год.)

- E-mail: cherk_ato.centr@ukr.net

Графік роботи центру:

Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 год.