Вітаємо працівників правоохоронних органів із професійним святом!

Дата: 04.07.2023 08:15

Працівників відділення поліції №1 м. Жашків Уманського районного управління поліції вітаємо з професійним святом!

Ваша служба ніколи не була легкою справою, а надто в умовах воєнного стану. Забезпечувати порядок на території громади, ефективно взаємодіяти з іншими військовими підрозділами та організаціями, дбати про безпеку громадян, попереджувати скоєння злочинів - це складні задачі, які вимагають твердого характеру, практичного досвіду, знань, умінь, витримки.

Тож бажаємо вам успіху на шляху боротьби зі злочинністю та в справі захисту громадян, щоб за будь-яких обставин залишатись неупередженими та об'єктивними.

Нехай ваша праця повертається лише людською вдячністю, а мужність та професіоналізм завжди служать людям. Добробуту й миру вашим родинам і нашій Україні!