З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:05

Фото без опису

Порівняно з віковими Конституціями інших держав, наш Основний закон є дуже молодим. Проте за оцінками міжнародної спільноти – одним із найбільш демократичних та людиноцентричних, оскільки третина статей присвячена саме правам і свободам людини та громадянина.

На жаль, ворожий сусід намагається позбавити нас цих прав. Тому ми маємо пам’ятати, завдяки кому щодня можемо бачити світанки та обіймати рідних, говорити українською, працювати, навчатися – борців за незалежність і суверенітет України. Пам’ятаємо кожного! Цінуємо подвиг кожного!

Знаємо, що перемога – попереду! Бо жодні російські ракети та удари не здатні зламати дух українців! Нації, яка захищає і забезпечує головні три поняття, закріплені в нашій Конституції – «Україна», «Суверенітет», «Людина».