Із Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 09:30

Фото без опису

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дітей. Вони – наш найдорожчий скарб, наша гордість, наша радість і наше майбутнє. Турбота про них і їх захист – головний обов’язок кожного дорослого: батьків, суспільства, громади та держави.
Це не високі слова, а реальність в умовах сьогодення. Тому найперше дякуємо ЗСУ за те, що оберігають українських дітей, заради них віддають найцінніше – свої життя. Дякуємо кожному, хто виховує, навчає, піклується, працює заради майбутнього молодого покоління. Разом ми зробимо все можливе, щоб дитинство нашої юні було щасливим і безпечним!
Бажаємо дітям Жашківської громади  та й загалом усієї України міцного здоров’я, здійснення мрій, цікавого та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а головне – мирного та спокійного!