До уваги приватних підприємців та фізичних осіб!

Дата: 31.05.2023 12:41

Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється відповідно статті 28 Закону України «Прорегулювання містобудівної діяльності» та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011 № 244 (далі – Порядок).
Відповідно до п. 2.1 Порядку – підставою для розміщення тимчасової споруди є паспорт прив'язки тимчасової споруди.
У разі закінчення строку дії, анулювання паспорта прив'язки тимчасової споруди, самовільного встановлення тимчасової споруди така тимчасова споруда підлягає демонтажу (п. 2.29. Порядку).
Розміщення тимчасової споруди самовільно забороняється.
На даний час частина паспортів прив'язки тимчасових споруд втратила чинність у зв’язку із закінченням строку дії та не відповідають вимогам нормативних актів і правил.
Відповідно до вищевказаного рекомендуємо привести паспорти прив'язки тимчасових споруд відповідно до вимог чинного законодавства.