Цієї суботи пригадаємо 2022-й рік (відеозвіт міського голови Ігоря Цибровського)

Дата: 26.05.2023 18:00

7 травня о 18:00 міський голова Ігор Цибровський звітуватиме перед громадою про зроблену роботу за найважчий рік в історії вільної України. Як жила Жашківська міська територіальна громада, долаючи виклики, пов’язані з воєнним часом, які першочергові завдання реалізовувались, а які наміри довелося відкласти, але в жодному разі не відмінити, як усі гуртувалися, працювали задля наближення перемоги та забезпечення стабільного функціонування закладів соціальної сфери громади.

Відеозвіт міського голови Ігоря Цибровського можна подивитися за посиланням https://youtu.be/uGIGrtNiATM Початок о 18:00.

Після звітування міський голова завжди відповідає на запитання, які виникають у жителів. Їх можна буде поставити після перегляду відео у коментарях, за телефоном (04747) 6-11-45 (пн –пт з 8:00 до 16:00) або ж особисто голові, завітавши в міську раду.