Із Днем вишиванки!

Дата: 18.05.2023 08:43

Вишиванка сьогодні – це не лише сорочка, вишита рідними руками чи придбана у майстрині. Це символ духовної сили та незламності Українського народу, його оберіг та генетичний код, традиційний зв'язок поколінь.

Вишиванка в усі часи була на тілі у наших воїнів – як оберіг, як захист від ворожих куль. І сьогодні українські бійці одягають їх під військову форму, підкреслюючи свою ідентичність, незалежність і прокладаючи шлях до Перемоги.

Національна пам'ять дуже важлива і тільки ми, українці, усі разом можемо її зберегти та передати нащадкам. Тож не забуваймо свого коріння, де б хто не знаходився – в Україні чи за її межами.

Нехай наше національне вбрання стирає кордони й об'єднує українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції додає натхнення у боротьбі з тими, хто зазіхає на наше – українське!

Дякуємо кожному, хто присвятив своє життя збереженню традицій.
Із Днем вишиванки, шановна громадо!