Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування

Дата: 17.05.2023 11:18

Фото без опису

На обласні державні адміністрації, відповідно до ст. 7 Закону України „Про автомобільний транспорт“, покладається забезпечення організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території області. Відповідно до ч. 1 ст. 43 Закону України „Про автомобільний транспорт“, визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах. Для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету, згідно із ч. 14 ст. 44 Закону України „Про автомобільний транспорт“, органи виконавчої влади на конкурсних умовах за договором залучають підприємство (організацію), що має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень. Залучене для проведення засідань конкурсного комітету підприємство (організація) готує матеріали щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу отриманих пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інші матеріали. На виконання функцій робочого органу, Черкаською обласною державною адміністрацією укладено відповідний договір від 21.07.2021 № 1/2021 з приватним акціонерним товариством „Черкаське обласне підприємство автобусних станцій“. Для забезпечення дотримання процедури підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області (далі – конкурс), що визначено Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, Черкаською обласною військовою адміністрацією видано розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації від 01.04.2023 № 210 „Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області“, яким затверджено перелік об’єктів конкурсу та визначено місце, дату, час проведення конкурсу, а також кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі. Крім того повідомляємо, що 03.05.2023 у газеті „Нова молодь Черкащини“ та на офіційному сайті Черкаської обласної військової адміністрації у розділі „Діяльність ОДА“, рубриці „Конкурси, тендери, аукціони“ (https://cutt.ly/g5Mtnvk) опубліковано оголошення про проведення конкурсу, перелік об’єктів конкурсу та умови проведення конкурсу, затверджені розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації від 01.05.2023 № 4. Конкурс проводитиметься 7.06.2023 року.