Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 15.05.2023 14:30

Фото без опису

ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (код  ЄДРПОУ: 44768034); юридична та поштова адреси: Україна, 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А. Контактний номер телефону: 04735-3-10-35; Електронна пошта: korsun.office@gmail.com.

Місцезнаходження ФІЛІЇ «УМАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (Жашківське лісництво): 19243,Уманський район, с. Бузівка, вул., Лісова, 1.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Виробнича діяльність, яку здійснює ФІЛІЯ «УМАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (Жашківське лісництво), не підпадає під дію ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», так як потужність опалювального обладнання в котельні складає менше 50МВт. Усі суцільні  та поступові рубки головного користування та суцільні санітарні рубки дерев на ФІЛІЇ «УМАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ»( Жашківське лісництво) складають менше 1гектару, усі суцільні санітарні рубки на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду відсутні, тому підприємство не підпадає під дію Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Основний вид діяльності підприємства – лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві. На території Жашківського лісництва встановлено котел для опалювальних потреб, паливо – відходи деревини та бензогенератор.

Під час спалення палива в атмосферу викидаються забруднюючі речовини (т/рік): речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 0,053, оксиди вуглецю-0,0385, оксиди азоту-0,099, азоту(1) оксид (N2O)-0,00089, НМЛОС-0,0113, метан-0,0011, оксидів сірки-0,0014 Крім того, вуглецю діоксид – 23,476 т/рік.

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від 09.03.2006р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів не розроблялися.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від Жашківського лісництва не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони та відповідають вимогам Наказу № 309 від 27.06.2006р. та Наказу №177 від 10.05.2002р.

Зауваження громадських організацій та окремих громадян приймаються протягом 30-ти днів з дня публікації до Черкаської обласної військової адміністрації/Черкаської обласної адміністрації за адресою: 18001, Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка, буд. 185, тел. (0472) 37-22-49, 37-29-15, 36-11-13 srzg@ck.gov.ua.