У Жашківській громаді відвідали ветеранів і подякували за перемогу над нацизмом (ВІДЕО)

Дата: 09.05.2023 18:31

Вони не просто живі свідки тих далеких подій, вони їх співтворці: учасники бойових дій, ветерани Другої світової війни, які побороли нацизм і стали прикладом для героїв сучасності.

У ці травневі дні міський голова Ігор Цибровський та уповноважені посадові особи відвідали ветеранів-фронтовиків, які проживають на території Жашківської громади. Подякували колишнім воїнам за їхній подвиг, вручили продуктові набори та побажали здоров’я, добробуту і довгих років життя.

«З кожним роком людей, які пройшли Другу світову війну, залишається все менше, адже роки беруть своє. Тож намагаємося допомагати та підтримувати їх, аби вони не сумнівалися, що їхній подвиг ніколи не буде забутий нащадками. Пам’ятати – справа честі.» - підсумував голова Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський.