У День пам’яті та примирення у Жашкові вшанували полеглих у роки Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 14:30

Фото без опису

Сьогодні разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав світ від нацизму в роки Другої світової війни, у якій Україна була одним з основних полів битв, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини. Впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України, загинуло понад 8 мільйонів осіб.
Мільйони втрачених життів, скалічених доль і страждань повинно було назавжди стати запорукою неповторення війни.

«На жаль, український народ добре знає ціну воєн... Сьогодні ми так само стійко, як і наші попередники, боремося з новим окупантом, ставши щитом для всієї демократичної Європи.  І неодмінно поборемо  – в пам’ять про полеглих у війнах проти нацизму та рашизму. Бо той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!»  - прокоментував міський голова Ігор Цибровський.

Фото без опису