Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Українські організації можуть брати участь у конкурсах Програм Justice та CERV

Дата: 01.05.2023 14:35
Кількість переглядів: 477

Фото без опису

У рамках розширення можливостей для участі України в програмах і агенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021 – 2027 роки Міністерством юстиції України здійснюються заходи щодо приєднання до Програми права та цінності 1 (Citizens, Equality, Right and Values Programme) та Програми у сфері юстиції 2 (The Justice Programme).  За інформацією, отриманою від Сторони ЄС, Україна вже на цьому етапі може брати участь у конкурсах проєктів, які відкриті та плануються до відкриття за вказаними Програмами:

- у рамках Програми у сфері юстиції (The Justice Programme) з 4 травня по 4 жовтня 2023 року триватиме конкурс проєктів, спрямований на сферу електронного правосуддя, прав потерпілих та процесуальних прав. Більш детальна інформація щодо умов конкурсу, напрямів допомоги та аплікаційні форми розміщена на сайті Європейської Комісії http://surl.li/fnxak;

- у рамках Програми права та цінності (Citizens, Equality, Rights and Values Programme (CERV)) відкрито низку конкурсів на проєкти, спрямованих на боротьбу з насильством, дискримінацією та забезпечення прав людини, розширення можливостей громадянського простору і громадянського суспільства, розвиток мереж міст, тощо. Більш детальна інформація щодо зазначених конкурсів, а саме: терміни та умови проведення конкурсів, бюджет, напрями допомоги тощо, знаходяться за посиланням http://surl.li/fnxdf.

Обираючи проєкт для участі, рекомендуємо звернути увагу на наступні документи:

- Тендерне оголошення (Call Document). У документі окреслено: передумови, цілі, обсяг, заходи, які можуть бути профінансовані та очікувані результати (розділи 1 і 2); розклад і бюджет (розділи 3 і 4); умови прийнятності заяв (розділи 5 і 6); критерії фінансової та операційної спроможності та виключення (розділ 7); процедура оцінки та нагородження (розділ 8); критерії присудження фінансування проєкту (розділ 9); правове та фінансове оформлення Грантових угод (розділ 10); як подати заявку (розділ 11).

- Онлайн посібник3 (Online Manual). У документі описано процедури реєстрації та подання пропозицій онлайн через Фонд фінансування ЄС та Портал тендерів («Портал»); рекомендації щодо оформлення заявки.

- Анотована типова грантова угода (Annotated Model Grant Agreement). Це керівництво користувача, що має на меті надати інформацію заявникам і бенефіціарам про типові грантові угоди ЄС (загальну ТГУ, ТГУ про виплату фіксованих ставок, ТГУ щодо фінансування питомих витрат, ТГУ про операційні гранти та РПУ (рамкову партнерську угоду)) для програм фінансування ЄС на 2021–2027 роки.

Крім того, потенційні заявники можуть підписатися на інформаційний бюлетень5 (Newsletter) для оперативного ознайомлення з останніми новинами та діяльністю Програм Justice та CERV. Інформаційний бюлетень також анонсує онлайн сесії щодо проведення нових конкурсів. .

Контактна особа від Міністерства юстиції України: Віктор Горленко, керівник експертної групи координації донорської допомоги (тел. +38093 461-52-36, e-mail: donorscoordination@minjust.gov.ua).

 

1.https://commission.europa.eu/funding-tenders/find-funding/eu-funding-programmes/citizens-equality-rights-and-values-programme_en

2.https://commission.europa.eu/funding-tenders/find-funding/eu-funding-programmes/justice-programme_en

3.https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/common/guidance/om_en.pdf

4.https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/common/guidance/aga_en.pdf

5. https://ec.europa.eu/newsroom/just/newsletter-archives/view/service/1148


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь