Трагедія, якої не забудемо! (ВІДЕО)

Дата: 26.04.2023 14:48

26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, а отже й день пам’яті тих, хто усвідомлено й ціною власного життя і здоров'я захистив увесь світ від ядерної катастрофи, тих, хто ліквідовував наслідки найбільшої техногенної трагедії.

У Жашкові подвиг учасників ліквідації вшанували на пам’ятному заході, який відбувся за участі міського голови Ігоря Цибровського, представників трудових колективів громади, рятувальників, правоохоронців, ліквідаторів і громадськості.

У 1986 році ліквідатори побороли невидимого ворога – радіацію та врятували світ і майбутнє всіх нас. На жаль, через 37 років, ми знову вимушені протистояти озброєному російському агресору, який не засвоїв уроки Чорнобиля, а  нахабно порушує принципи ядерної безпеки. Сьогодні наші захисники і захисниці знову в обороні нашого майбутнього. Вистояли тоді, вистоїмо і тепер. Віримо у нашу перемогу!